اقامت پرتغال

اقامت پرتغال
اقامت پرتغال۱۳۹۹-۲-۲۰ ۱۰:۳۸:۵۴ +۰۰:۰۰
اقامت پرتغال

مهاجرت همواره یکی از دغدغه‌های اصلی هر فرد یا خانواده‌ای‌ست که به دنبال بهبود شرایط زندگی خود از تحصیل گرفته تا کسب‌وکار و حتی سبک زندگی‌ست؛ خواه مهاجرت به کشوری اروپایی و اخذ اقامت پرتغال باشد، خواه کشوری در آن‌سوی اقیانوس اطلس. گرچه مهاجرت دلایل متعدد دیگری نیز می‌تواند داشته باشد، مهم‌ترین نکته در این بین بررسی شرایط و قوانین کشور مقصد برای مهاجرت است. با افزایش فزاینده‌ی تقاضا برای مهاجرت، کشورها هر ساله قوانین و مقررات جدید و سخت‌گیرانه‌تری را برای پذیرش مهاجر وضع و اعمال می‌کنند. نکته‌ی مهم دیگر اما برای اقدام به مهاجرت دارا بودن شرایط آن است که بی‌تردید از کشوری به کشور دیگر تفاوت داشته و فرد یا خانواده‌ی متقاضی باید با دقت و وسواس مضاعفی در مورد آن‌ها تأمل نماید.

نکته‌ی پایانی و شاید مهم‌ترین مورد انتخاب کارگزار و شرکتی معتبر و باسابقه در این بین است تا بتواند ضمن ارائه‌ی مشاوره‌ای درست و دقیق، خدماتی مناسب و در شأن شما متقاضیان محترم ارائه نماید. مؤسسه‌ی حقوقی آلمیدا، دیاش، و همکاران با بهره‌مندی از تیم مشاوره‌ای و اجرایی مجرب، دفاتر برون‌مرزی، و هم‌چنین سال‌ها تجربه، در مسیر طولانی و پرپیچ و خمِ اخذ اقامت کشور پرتغال در کنار شما خواهد بود تا، ضمن تسهیل روند نتیجه‌گیری شما متقاضیان محترم، از بروز اشتباهات و مشکلاتی که بعضاً کل روند اقامت پرتغال را با خطر مواجه خواهند کرد جلوگیری شود.

معرفی کشور پرتغال

پرتغال کشوری با ۹۲ هزار و ۲۱۲ کیلومترمربع وسعت، کمی بیش از ۱۰ میلیون نفر جمعیت دارد. کشوری در منتهی‌الیه جنوب‌غربی قاره‌ی اروپا که از شمال و شرق با اسپانیا مرز مشترک دارد و از جنوب و غرب به اقیانوس اطلس می‌رسد؛ با حدود ۸۰۰ کیلومتر خط ساحلی با اقیانوس اطلس در محل تلاقی سه قاره‌ی آمریکا، آفریقا، و اروپا. جزایر مادیرا و آزور که در اقیانوس اطلس قرار دارند بخشی از خاک این کشور محسوب می‌شوند. زبان رسمی این کشور پرتغالی و پول رسمی برای معاملات در پرتغال یورو است. پرتغال غربی‌ترین کشور قاره‌ی سبز و اتحادیه‌ی اروپاست و به شیوه‌ی دموکراسی پارلمانی از نوع جمهوری اداره می‎‌شود. نکته‌ی جالب در مورد پرتغال این است که هیچ دین رسمی در این کشور تعیین نشده است، گرچه بیش از ۸۱ درصد مردم پرتغال مسیحی کاتولیک هستند. اعلام پادشاهی مستقل پرتغال به سال ۱۱۳۹ میلادی بازمی‌گردد و گرچه امپراتوری بزرگی که در آن عصر با تلاش دریانوردان پرتغالی به وجود آمده بود بعدها رو به افول نهاد، آنچه از آن دوران برجای‌مانده به اندازه‌ای‌ست که امروزه دولت پرتغال سومین کشور بزرگ مستعمراتی جهان محسوب می‌شود.

پرتغال از نظر قومی کشوری کاملاً یک‌دست است و حدود ۹۷ درصد از جمعیت این کشور را پرتغالیان تشکیل می‌دهند. بر اساس آخرین سرشماری رسمی در پرتغال، نزدیک به ۵۰۰ هزار مهاجر قانونی در این کشور زندگی می‌کنند. زیتون، انگور، لبنیات، سیب‌زمینی، و گوجه‌فرنگی مهم‌ترین محصولات کشاورزی پرتغال محسوب می‌شوند. از سوی دیگر، پالایش نفت، پلاستیک، مشروبات، پارچه، کاغذ، کفش، و سفالینه عمده تولیدات این کشور را شامل می‌شود. در یک کلام، پرتغال کشوری به‌غایت اروپایی با تمام ویژگی‌های اقلیمی، فرهنگی، و تاریخی این قاره است و اخذ اقامت پرتغال به شرحی که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهد شد می‌تواند بهترین گزینه برای افرادی باشد که به هر دلیلی شرایط زندگی دائم در خارج از ایران را ندارند اما در پی اخذ کارت اقامت کشوری اروپایی با پاسپورتی بسیار قدرتمند هستند.

انواع ویزای اقامتی پرتغال

اداره‌ی مهاجرت پرتغال طی سال‌های اخیر در ادامه‌ی سیاست‌های جذاب و سهل‌گیرانه‌ی مهاجرتی خود در قبال متقاضیان اخذ اقامت پرتغال، برنامه‌های متنوعی را در دسترس قرار داده است؛ گزینه‌هایی مهاجرتی که بسته به شرایط متقاضیان اخذ اقامت پرتغال طراحی ‌شده و هر یک ویژگی‌‌ها و مزایای خاص خود را دارد.

برنامه‌هایی که می‌توان از طریق آن‌ها به‌صورت قانونی اقامت پرتغال را اخذ نمود به ۴ دسته تقسیم می‌شوند:

اقامت پرتغال با ویزای طلایی یا Golden Visa

برنامه‌ی ویزای طلایی پرتغال یا Golden Visa یکی از محبوب‌ترین روش‌های اخذ اقامت دائم کشور پرتغال محسوب می‌شود؛ روشی سریع و مطمئن برای مهاجرت به پرتغال از طریق خرید ملک. از طریق ویزای طلایی پرتغال و خرید ملک، به راحتی می‌توان ظرف مدت بسیار کوتاهی برای خود و تمامی اعضای خانواده اقامت پرتغال را به دست آورد. بر اساس برنامه‌ی ویزای طلایی، حداقل سرمایه‌ی موردنیاز برای خرید ملک با قدمت بیش از ۳۰ سال در مناطق کم‌جمعیت این کشور ۲۸۰ هزار یورو تعیین‌ شده است و اگر بخواهید در هر شهر و محله‌ای در پرتغال ملک دلخواه خود را خریداری کنید باید دست‌کم ۵۰۰ هزار یورو در نظر بگیرید. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های گلدن ویزای پرتغال عدم نیاز به حضور مداوم متقاضی و اعضای خانواده در این کشور است و تنها با اقامتی ۷ روزه در سال واجد شرایط ویزای طلایی پرتغال خواهید شد.

در صفحه‌ی ویژه‌ی ویزای طلایی پرتغال، شرایط و مراحل این برنامه به‌طور کامل شرح داده‌ شده است.

اقامت پرتغال برای کارآفرینان با ویزای D2

بسیاری از متقاضیان اخذ اقامت اروپا تمایل دارند از طریق ثبت‌ شرکت به اروپا مهاجرت کنند. ویزای D2 ویژه‌ی کارآفرینان دقیقاً برای چنین افرادی طراحی‌شده است. روابط اقتصادی گسترده‌ی جهان امروز قوانینی آزاد و البته نظام‌مند را پیش روی کارآفرینان قرار داده است تا با بهره‌گیری از تجارب تجاری و سرمایه‌ی خود آزادانه به کسب‌وکار مطلوب خویش بپردازند.

موقعیت جغرافیایی پرتغال به‌عنوان کشوری اروپایی و همچنین فرصت‌های بی‌شمار اقتصادی، صنعتی، و تجاری این کشور فرصتی بسیار مناسب برای متقاضیان اخذ اقامت پرتغال از طریق ثبت شرکت خواهد بود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص، به صفحه‌ی ویزای D2 پرتغال ویژه‌ی کارآفرینان مراجعه فرمایید.

اقامت پرتغال برای بازنشستگان با ویزایD7

برنامه‌ی اقامت پرتغال برای بازنشستگان که به آن ویزای D7 بازنشستگی پرتغال نیز گفته می‌شود یکی از جذاب‌ترین روش‌های اخذ اقامت پرتغال است. طبیعت بی‌نظیر، سواحل رؤیایی، و اساساً آرامش مثال‌زدنی کشور پرتغال به‌راستی این کشور را به بهشت بازنشستگان تبدیل کرده است.

از طریق این برنامه، بازنشستگانی که با ارائه‌ی مدارک مربوط به تمکن مالی بتوانند ثابت کنند در ماه دست‌کم ۷۴۵ یورو حقوق می‌گیرند به راحتی قادر خواهند بود برای اخذ اقامت پرتغال اقدام نمایند. البته اگر متقاضی ویزای D7 پرتغال ویژه‌ی بازنشستگان بخواهد برای همسر و یا فرزندان خود نیز اقامت دریافت نماید، مسلماً باید تمکن مالی بیشتری ارائه دهد. این مبلغ برای همسر متقاضی معادل ۳۷۵ یورو و برای هر فرزند برابر با ۲۲۵ یورو خواهد بود.

در صفحه‌ی ویژه‌ی اقامت پرتغال برای بازنشستگان به تفصیل در خصوص این برنامه توضیح داده‌ شده است.

اقامت پرتغال برای صاحبان املاک با ویزای D7

ویزای D7 علاوه بر بازنشستگی زیرشاخه‌ی دیگری دارد که ویژه‌ی صاحبان املاک است. ویزای D7 ویژه‌ی صاحبان املاک درواقع بر پایه‌ی تمکن مالی از طریق اجاره‌بهای ملک مسکونی و یا تجاری استوار است. بدان معنا که متقاضیان اخذ اقامت پرتغال از طریق این برنامه باید بتوانند با ارائه‌ی مدارک معتبر ثابت کنند اجاره‌بهای دریافتی ماهانه‌ی آن‌ها از ملک یا املاک موجود در کشور مبدأ کفاف هزینه‌ی زندگی و مهاجرت به پرتغال را می‌دهد.

برای مثال، در صورتی که اجاره‌بهای ملک یا املاک موجود در ایران معادل ۷۴۵ یورو در ماه باشد و متقاضی بتواند اسناد معتبر مالکیت و اجاره‌نامه‌ی ملک مذکور را ارائه دهد می‌تواند از طریق ویزای D7 برای اخذ اقامت پرتغال اقدام نماید.

برای اطلاع از جزئیات این برنامه به صفحه‌ی ویزای D7 ویژه‌ی صاحبان املاک مراجعه فرمایید.

هر یک از این ۴ روش مهاجرت به پرتغال اسامی خاص خود را دارند. برای مثال، اقامت پرتغال از طریق خرید ملک در اصطلاح Golden Visa نامیده می‌شود و یا اقامت پرتغال از طریق ثبت شرکت ویزای D2 نام دارد. گرچه برنامه‌ی ویزای طلایی و اقامت پرتغال ویژه‌ی بازنشستگان از اقبال بیشتری در بین ایرانیان برخوردار است، در ادامه در خصوص هر یک از این ۴ روش اخذ اقامت پرتغال توضیح خواهیم داد.

البته، به تمامی موارد اشاره‌شده در بالا باید اقامت پرتغال از طریق ویزای تحصیلی را نیز اضافه کرد. همان‌گونه که می‌دانید، اخذ پذیرش تحصیلی از یکی از دانشگاه‌های پرتغال و به تبع آن اخذ ویزای تحصیلی این کشور یکی از بهترین و مطمئن‌ترین روش‌ها برای مهاجرت به این کشور خواهد بود. فارغ‌التحصیلان از دانشگاه‌ها و مؤسسات علمی پرتغال علاوه بر دریافت مدرک معتبر این فرصت را خواهند داشت تا در مهلت قانونی پس از پایان تحصیل شغل مناسبی در پرتغال پیدا کنند. با آغاز به کار به‌صورت قانونی و پرداخت مالیات و حق بیمه فرد می‌تواند ابتدا کارت اقامت موقت پرتغال را دریافت کرده و پس از گذشت ۵ سال برای پاسپورت و اقامت دائم این کشور اقدام نماید.

شرایط اخذ اقامت پرتغال

شرایط اخذ اقامت پرتغال را درواقع روشی که از طریق آن برای مهاجرت به این کشور اقدام می‌کنید تعیین خواهد کرد. برای مثال، اگر بازنشسته هستید و می‌خواهید با ویزای D7 ویژه‌ی بازنشستگان اقامت پرتغال را به دست بیاورید، باید از تمکن مالی مناسب برای تأمین هزینه‌های خود و خانواده برخوردار باشید؛ یا اگر از طریق ویزای D7 ویژه‌ی صاحبان املاک اقدام می‌کنید، باید ملک مدنظر شما از ویژگی‌های لازم (هم از نظر اسناد مالکیت و هم از نظر میزان اجاره‌بها) برخوردار باشد.

به بیان دیگر، آنچه شرایط اخذ اقامت پرتغال برای هر متقاضی را تعیین می‌کند روشی است که از طریق آن برای مهاجرت به این کشور اقدام خواهد کرد که مسلماً هر روش مهاجرتی شرایط و ضوابط خاص خود را خواهد داشت.

کارشناسان و مشاوران ویژه‌ی اقامت پرتغال در مؤسسه‌ی حقوقی و مهاجرتی آلمیدا، دیاش، و همکاران آماده‌ی ارائه‌ی مشاوره‌ی تخصصی به شما متقاضیان محترم با توجه به شرایط موجود خواهند بود.

فرآیند اخذ اقامت پرتغال

فرآیند اخذ اقامت پرتغال روندی بسیار فنی و حساس است؛ فرآیندی که حتماً نیازمند بررسی دقیق شرایط متقاضی برای مهاجرت و همچنین اطلاع دقیق از آخرین قوانین مهاجرتی کشور پرتغال خواهد بود.

گرچه بسیاری از مراحل اخذ اقامت پرتغال در روش‌های متفاوت مهاجرتی یکسان است، باز هم بسته به روشی که برای اقامت پرتغال انتخاب می‌شود، تفاوت‌هایی وجود خواهد داشت. اگر از طریق ویزای طلایی و خرید ملک برای اقامت پرتغال اقدام می‌کنید، علاوه بر مراحل مرسوم و مشترک قانونی باید ملک موردنظر در این کشور انتخاب، خریداری، و ثبت شود یا اگر از طریق سرمایه‌گذاری قصد مهاجرت به پرتغال دارید، باید ابتدا حساب بانکی در این کشور افتتاح کنید و با طی کردن دیگر مراحل قانونی و دریافت کد مالیاتی فرآیند اخذ اقامت پرتغال را طی نمایید.

بازهم تأکید می‌کنیم فرآیند اخذ اقامت پرتغال روندی کاملاً حقوقی و فنی است و بدون اطلاع از این قوانین و سازوکارهای قانونی روند مهاجرت به این کشور بسیار دشوار و پیچیده خواهد بود.

هزینه اخذ اقامت پرتغال

هزینه‌ی اخذ اقامت پرتغال همچون بسیاری از فرآیندهای مهاجرتی شامل دو بخش می‌شود.

  • هزینه‌های قانونی اخذ اقامت پرتغال؛
  • تعرفه‌ی خدمات آلمیدا، دیاش، و همکاران برای اخذ اقامت پرتغال.

هزینه‌های قانونی اخذ اقامت پرتغال تمامی هزینه‌های مربوط به تشکیل پرونده، ترجمه و تأیید مدارک، اخذ ویزای توریستی یا اقامتی پرتغال، خرید ملک یا ثبت شرکت، افتتاح حساب بانکی، دریافت کد مالیاتی، و پیگیری‌های قانونی تا زمان صدور کارت اقامت موقت را شامل می‌شود. این هزینه‌ها عموماً هزینه‌های دولتی محسوب می‌شوند و بسته به روش‌های مختلف اقامت پرتغال تفاوت‌های اندکی با یکدیگر دارند.

هزینه‌های خدمات به آن بخش از هزینه‌هایی مربوط می‌شود که مؤسسه‌ی حقوقی و مهاجرتی آلمیدا، دیاش، و همکاران برای اخذ اقامت پرتغال از متقاضیان محترم دریافت می‌کند. کمک به جمع‌آوری مدارک، پر کردن فرم‌های مربوطه، افتتاح حساب بانکی و ثبت شرکت، اخذ ویزای توریستی برای سفر ابتدایی به پرتغال در مورد ویزای طلایی یا اخذ ویزای اقامتی برای برنامه‌های D2 و D7، همراهی با مسافر در کشور پرتغال برای خرید ملک مناسب یا ثبت شرکت، و موارد متعدد دیگر همگی هزینه‌های خدماتی اخذ اقامت پرتغال را شامل می‌شوند.

افتتاح حساب بانکی در پرتغال

افتتاح حساب بانکی در پرتغال یکی از خدمات ویژه‌ی مؤسسه‌ی حقوقی آلمیدا، دیاش، و همکاران برای متقاضیان اخذ اقامت پرتغال است. البته این خدمات با رعایت اصولی خاص برای افرادی که به هر دلیل اعم از تحصیل و یا تجارت در اروپا نیاز به حساب بانکی در یک کشور اروپایی دارند نیز تحت شرایطی قابل‌ارائه خواهد بود.

همان‌طور که اشاره شد، پرتغال یکی از کشورهای عضو اتحادیه‌ی اروپا و همچنین پیمان شنگن است؛ بنابراین داشتن یک حساب بانکی معتبر در پرتغال این امکان را به دارنده‌ی حساب می‌دهد تا با استفاده از کارت‌های اعتباری در هر بانکی در اتحادیه‌ی اروپا وجه دریافت و یا واریز نمایند.

بانک Millennium BCP یا بانک تجاری پرتغال یکی از معتبرترین بانک‌های کشور پرتغال و اتحادیه‌ی اروپاست که متقاضیان افتتاح حساب بانکی پرتغال می‌توانند از طریق حساب شخصی و قانونی خود در این بانک به تبادل مالی در اروپا بپردازند.

از سوی دیگر، افتتاح حساب بانکی در پرتغال برای اخذ اقامت پرتغال از طریق روش‌هایی همچون ویزای D2 یا سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت مرحله‌ای ضروری و لازم محسوب می‌شود.

هزینه زندگی در پرتغال

حال که با روش‌های مختلف اخذ اقامت پرتغال و خدمات تخصصی مؤسسه‌ی حقوقی و مهاجرتی آلمیدا، دیاش، و همکاران در این زمینه آشنا شدید، جا دارد کمی در خصوص شرایط زندگی در این کشور و به طور مشخص هزینه‌های زندگی در پرتغال بیشتر توضیح دهیم.

همان‌طور که می‌دانید هزینه‌های زندگی در پرتغال یا هر کشور دیگری تا حدود بسیار زیادی به سبک زندگی یا Life Style فرد و خانواده بستگی دارد. بنابراین، هزینه‌ی زندگی در پرتغال برای هر فرد بسته به استانداردهای شخصی و خانوادگی متفاوت است. اما به‌طور کلی و بنا بر آخرین ارزیابی‌های انجام‌شده توسط وب‌سایت معتبر internationalliving.com، برای زندگی یک خانواده‌ی دونفره در شهرهای کوچک پرتغال دست‌کم به ماهانه ۱۷۰۰ یورو نیاز است. این مبلغ هزینه‌های مسکن، خوراک، پوشاک، حمل‌ونقل، و غیره را در برمی‌گیرد و حداقل هزینه‌ی یک زندگی متوسط در شهرهای کوچک پرتغال است.

این عدد برای زندگی در شهرهای بزرگ پرتغال همچون لیسبون از ۲۲۰۰ یورو در ماه شروع می‌شود. با مقایسه‌ای ساده بین هزینه‌های زندگی در پرتغال در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی متوجه خواهید شد پرتغال برای زندگی کشوری به مراتب ارزان‌تر محسوب می‌شود. از این رو، بسیاری پرتغال را یکی از ارزان‌ترین کشورهای اروپایی برای زندگی و تحصیل می‌نامند.

شرایط کار در پرتغال

قوانین کار در پرتغال قوانینی اختصاصی و مختص این کشور است و برای درک بهتر از شرایط کار در پرتغال شاید بهتر باشد اندکی در خصوص این قوانین صحبت کنیم. البته کارشناسان امور اقامت و مهاجرت مؤسسه‌ی حقوقی آلمیدا، دیاش، و همکاران آماده‌ی ارائه‌ی مشاوره‌ی تخصصی در خصوص بازار کار، فرصت‌های شغلی، و همچنین روش‌های ارسال درخواست کار به متقاضیان محترم هستند تا روند اخذ اقامت پرتغال را تا جای ممکن تسهیل و تسریع نمایند.

کار دائم در پرتغال

گرچه برخی مشکلات اقتصادی در پرتغال طی چند سال اخیر رقابت برای یافتن شغل مناسب در این کشور و به تبع آن اخذ اقامت پرتغال را بیشتر کرده است، میزان تحصیلات، رزومه‌ی کاری مناسب، و البته تسلط بر زبان پرتغالی می‌تواند در یافتن کار دائم در پرتغال بسیار کارگشا باشد.

کارهای حسابداری و حسابرسی و مشاغل مرتبط با IT از جمله شغل‌هایی در پرتغال محسوب می‌شوند که شانس بیشتری برای یافتن آن‌ها وجود دارد. همچنین نیروی کار ماهر در رشته‌های صنعتی نیز شانس بالایی برای یافتن شغل مناسب خواهند داشت. مشاغل مربوط به بهداشت و درمان، کشاورزی، و صنعت گردشگری نیز از دیگر گروه‌های کاری هستند که فرصت‌های خوب شغلی برای آن‌ها وجود دارد.

کارمندان رسمی در کشور پرتغال تا ۴۰ ساعت در هفته کار می‌کنند (۸ ساعت در روز با احتساب دو روز تعطیلی رسمی هفتگی) و می‌توانند بدون در نظر گرفتن تعطیلات رسمی، تا ۲۲ روز در سال مرخصی بگیرند.

کار دانشجویی در پرتغال

همان‌طور که اشاره شد، اخذ اقامت پرتغال از طریق تحصیل یکی از بهترین روش‌ها برای مهاجرت به این کشور است. اما آیا متقاضیان ادامه‌ی تحصیل در این کشور اجازه‌ی کار در پرتغال را دارند؟ پاسخ مثبت است. بر اساس قوانین پرتغال، دانشجویان بین‌المللی بسته به مقطع و رشته‌ای که در آن تحصیل می‌کنند می‌توانند به‌صورت نیمه‌وقت یا تمام‌وقت در این کشور کار کنند.

مهم‌ترین نکته در بحث کار دانشجویی در پرتغال به میزان تسلط متقاضی به زبان پرتغالی بازمی‌گردد. هراندازه این تسلط بیشتر باشد، شانس یافتن شغل مناسب‌تر بیشتر خواهد بود. دانشجویان بین‌المللی مشغول به تحصیل در پرتغال در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، و دکترا پس از کسب اجازه‌ی کار از اداره‌ی مهاجرت این کشور می‌توانند به ترتیب ۱۰، ۲۰، و ۳۰ ساعت در هفته کار کنند.

پس از پایان دوران تحصیل نیز یک سال به فرد فرصت داده می‌شود تا شغل مناسب خود را در این کشور پیدا کرده و مشغول به کار شود. این موضوع در ادامه‌ی روند اخذ اقامت پرتغال در آینده بسیار اهمیت دارد.

اخذ اقامت پرتغال با ADA

مؤسسه‌ی حقوقی و مهاجرتی آلمیدا، دیاش، و همکاران با سال‌ها تجربه در ارائه‌ی خدمات اقامت پرتغال و مهاجرت به اروپا ضمن بهره‌مندی از نیروی مجرب و دفتر مرکزی مستقر در لیسبون آماده‌ی ارائه‌ی خدمات VIP به متقاضیان محترم مهاجرت به اروپا خواهد بود. متقاضیان گرامی می‌توانند با مراجعه به دفتر شرکت در تهران از نزدیک با خدمات مؤسسه آشنا شوند.

تمامی مراحل اخذ اقامت پرتغال در مؤسسه‌ی حقوقی آلمیدا، دیاش، و همکاران زیر نظر وکلای باسابقه‌ی شرکت و متخصص در امور مهاجرت و اقامت انجام خواهد شد و از این رو شانس موفقیت پرونده‌های اقامتی در این شرکت در بالاترین حد ممکن است. ارتباطات گسترده‌ی دولتی به همراه آگاهی از آخرین قوانین مهاجرتی این فرصت را در اختیار متقاضیان محترم قرار خواهد داد تا از اولین گام برای اخذ اقامت پرتغال در مسیری درست حرکت کرده و از بروز مشکلات در این مسیر فنی و دشوار جلوگیری شود.

اخذ مشاوره‌ی رایگان جهت اقدام برای دریافت اقامت پرتغال

شماره‌ی تماس: ۰۲۱۲۲۹۲۷۰۲۳

Open chat
Powered by